Week 3

Nii üüratult tore ja soe oli kõikide ilusaid sõnu ja soove lugeda, aitäh-aitäh-aitäh! ❤

Nädalavahetus oli väga-väga mõnus, aga on aru saada, et päris paljud on juba natuke väsinud ja töötavad selle nimel, et järgmine nv on leave weekend. Mina jään (koos mitmete teistega õnneks!!!) siia, saab esimest korda nii kaua magada, kui tahan, jee!! Ja lihtsalt olla ja mitte midagi teha.

Laupäeval oli Old Blues day, niiet mul jäid draama tunnid ära. Hommikul käisingi ainult inglise keeles. Tegeleme inglise kirjanduses praegu Gooti stiiliga, niiet ühe õppejõuga analüüsime Gooti kirjandust USAs (“Light in August”) ja teisega Gooti kirjandust UKs (Shelly “Frankenstein”). Saime tänaseks kodutööks essee kirjutada, mida ma tegin eile umbes 4h! Ma ei saa aru, kuidas on võimalik oma asjad lihtsalt ära kiiresti teha, mul läheb alati kuidagi nii palju aega.

Ahnii, laupäeval kogunesime siis kell 11 kabelisse, kus kooriga ühinesid ka CH vanad õpilased. Niiiiii armas oli, kui memmed ja taadikesed (endised õpilased) ka meiega laulma tulid ja kõiki laule peast teadsid!!! Pärast seda oli St. Matthew’s Day jaoks harjutamine, kus õppisime marssima nii, et pea on pööratud paremale, sest reedel tuleb natuke aega nii teha 😀 Reedel lähme Londonisse paraadile, kus me kool alati esindatud on. Saime selle jaoks isegi ekstra seelikud, mis on pikemad kui me tavalise koolivormi omad. Peale seda käisime Juliaga muusikakoolis harjutamas ja siis läksime Horshamisse! Nii tore oli, see on nii armas linnake! Ostsime Poundlandist hästi palju kraami, nt ostsin endale pliiatsitopsi, mappe, vihikuid ja muid kooliasju, aga tagasitulles läks mu seljakoti lukk lootuselult katki, niiet peab vist uue koti ka otsima kuskilt. Eelmine nädalavahetus kui me Horshamis käisime, jäime nii napilt rongist maha (ma vist kirjutasin siin ka). Me veel kuulsime rongivilet ja läinud ta oligi. Nii, see nädal proovisime siis kavalad olla ja hakkasime enne minema ja jooksime ka natuke ja jõudsimegi õige rongi peale!! 😀 Istusime kõik maha ära ja meil oli nii suur kergendustunne, et jess nii hea et me jõudsime! Rääkisime siis seal omavahel ja meie peatus peaks olema 4min kaugusel. Meie aga sõidame ja sõidame ja sõidame ja sõidame. Tuli välja, et me olime tulnud küll õigesse rongi, aga vagun, milles me olime, oli vale. Nimelt see rong jaguneb kaheks ja meie muidugi olime selles vales osas, millega kooli tagasi ei saanud 😀 See oli nii kohutavalt naljakas ja me ei suutnud uskuda, et no kuidas see võimalik on. Sõitsime siis umbes 45min rohkem, istusime ümber ja jäime nii hiljaks, et õhtusöök oli ka ammu läbi 😀 Tegime siis majas röstsaia ja pakinuudleid, gurmee missugune :DD Igal laupäeva õhtul on korraldatud mingi tegevus, too laupäev oli Glow Stick disco, kus dresscode oli must. Muusika oli eelmisest korrast palju parem ja nii tore oli! Saime helendavaid pulkasid ka hästi palju 😀 Õhtul vaatasin draama jaoks “Midsummer Night’s Dreami” esimest poolt, sest tunnis ma ei saanud käia ja kuna see etteaste oli Globe’s filmitud ja näitlejad olid appi kui head, siis oli nii mõnus vaadata. Pühapäeval läksin hommikul koori ja siis oli teenistus ja ülejäänud päeva õppisin ja õhtul harjutasime majalaulu võistluse jaoks Miley Cyruse “Party in the USA’d”, aga kuna see ei tulnud meil üldse välja, siis muutsime ümber ja teeme hoopis fun’i “Some Nights”! Homme teemegi proovi ja meil väike tiim kellega seda juhime, niiet põnev-põnev.

Reedel sain kirja, et mind on palutud pildistamisele, kuna minust kui välisõpilasest (neil pole varem keegi HMC programmiga käinud) tehakse väike lookene, niiii lahe! Eile käisingi pilti tegemas ja see on nii naljakas, kuidas soovid lähevadki täide! Umbes 3 kuud tagasi ma just vaatasin neid kooli ametlikke galeriisid ja mõtlesin, et oh eriti lahe oleks kui saaks ka kunagi sellise pildi endast. Ja eile tehtigi!

Natuke väsimus on peale tulnud, aga täna üritan varem magama minna ja välja puhata. Praegu lähme sööma ja siis õppimistuurile. Olge tublid ja kalli!

S.

   
    
    
    
    
  

  

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s