Ready set go!

Hei-hei!

Niisiis, minekuni on jäänud natuke alla kahe päeva. Laupäeval sõidame perega Tallinna ja õhtul lähme emmega Helsingisse. Seal saame kokku onu Karla sõbraga ja pühapäeva hommikul kell 08:05 läheb lennuk! Gatwickis üritan üles leida rongijaama ja sealt lähen otse rongiga oma kooli (22min sõidab ainult).

Väga kummaline tunne on kui mitte midagi ei tea, mis saama hakkab, aga nii ongi põnevam? Täna toimusid riigigümnaasiumis infotunnid ja NIIIIIIII imelik oli sinna mitte minna 😀 aga samas nii põnev on ka. Hetkel olengi sellises seisus omadega, et tundeid mida tunda on nii palju, et ei oskagi midagi ette võtta. Kui ma millegi pärast pabistad või närveerin või ootan, siis mul tuleb alati mega uni peale. Niiet võite 3x arvata, kes viimased nädal aega iga pea iga päev lõunauinakuid on teinud? 😀

Täna ka oleks tahtnud nii väga magada, aga selle asemel õmblesin oma kooli spordiriietele nimesildid külge ära (all clothes washed together niiet mul on veel umbes 130nimesilti ootamas) ja otsisin sõnaraamatud välja, et need ka kaasa võtta. Pesin veel riideid ja tegelengi pakkimisega.

Tsauki!

S.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s